W trosce o wspólne bezpieczeństwo

Czas zamknięcia klubów fitness dla Just GYM nie był czasem straconym. Nasza sieć zadbała przede wszystkim o bezpieczeństwo klubowiczów, którzy będą mogli do nas wrócić i ćwiczyć.

Przeprowadzona została całościowa dezynfekcja klubów obejmująca maszyny, sprzęty do ćwiczeń i wszystkie pozostałe powierzchnie. Dokonaliśmy również czyszczenia i wymiany filtrów w klimatyzacjach i centralach wentylacyjnych przez profesjonalne firmy posiadające stosowne certyfikaty, co daje nam pewność oddania czystej i bezpiecznej siłowni dla Was.

Na tą chwilę na terenie klubów zostały zamontowane: dozowniki z płynami dezynfekującymi, oznaczenia dbałości o dezynfekcję i zachowanie bezpiecznej odległości. Jesteśmy też w trakcie montażu systemu umożliwiającego każdemu klubowiczowi pomiar temperatury przed wejściem oraz licznika klientów sprawdzającego liczbę osób przebywających wewnątrz klubu.

Strona Just GYM używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. Jeżeli nie masz nic przeciwko, ZAMKNIJ KOMUNIKAT