Just GYM Łódź ul. Rembielińskiego

Just GYM Łódź
93-575 Łódź
ul. Rembielińskiego 16
tel. +48 575 330 710
email: lodz.rembielinskiego@justgym.pl

GODZINY PRACY MANAGERÓW

Poniedziałek – Piątek 6:00 – 22:00
Sobota – Niedziela 8:00 – 20:00

Posiadacze karty sportowej Fit Profit i MULTISPORT korzystają z Just GYM w godzinach pracy MANAGERÓW

Tak, wiemy. Też byśmy już chcieli potrenować. Musimy jednak jeszcze chwilę poczekać.

Przedsprzedaż z promocyjną ceną karnetu rozpocznie się wkrótce.

Aby być na bieżąco - zaglądaj na naszą stronę internetową i fanpage na Facebooku.

Do zobaczenia w Just GYM!
Just STAY TUNED!

Kup karnet Terminarz zajęć

Wejście do klubu i korzystanie ze stref fitness innych niż sala zajęć grupowych nie wymaga wypełniania formularza rejestracyjnego

Zapisy na zajęcia grupowe prowadzone są w systemie on-line na naszej stronie internetowej. Posiadacze kart sportowych uzyskują dostęp do systemu zapisów po uprzedniej rejestracji. Formularz rejestracyny wypełnia się tylko raz. Następnie Just GYM weryfikuje dane z formularza i maksymalnie po 72 godzinach odsyła kod dostępu do systemu zapisów. Od tego momentu zarejestrowany posiadacz karty sportowej może już zapisywać się na zajęcia grupowe.

Rodzaj karty
Twoje dane
Adres zamieszkania

Oświadczenie

Cześć !
Dzięki za wypełnienie formularza!
Niniejszym stajesz się Just GYM. Umożliwi Ci to zapisywanie się na zajęcia grupowe za pośrednictwem strony www.justgym.pl. Musimy jeszcze wprowadzić Twoje dane do systemu. Nie powinno zająć to więcej niż 72 godziny - damy znać, gdy wszystko będzie gotowe. Udanych treningów,
Just GYM!

Karta sportowa Zaloguj
Usługa Cena
Karnet 24h 24.99 PLN
Karnet 7-day 49.99 PLN
Karnet open 89 PLN/m-c
Karnet open multiklub 119 PLN/m-c
Karnet open 6-mcy 549 PLN
Karnet open 12-mcy 999 PLN
KARNET TRENER 699 PLN/m-c
KARNET TRENER MULTIKLUB 999 PLN/m-c
Opłata wpisowa 39 PLN
Zamrożenie 24.99 PLN

Zajęcia grupowe

Just ABT

50 min

Just ABT

50 min

Just ABT to fantastycznie opracowany program ćwiczeń fitness, który w szybki sposób kształtuje uda, pośladki i brzuch! Ćwiczenia wykonywane są w pozycjach izolowanych, co gwarantuje najlepsze skoncentrowanie się na danej partii mięśniowej. Sekret popularności ABT tkwi w prostocie i efektywności poszczególnych ćwiczeń, które wykonywać mogą nawet osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze sportem.

Zapisz się

Just BALANCE

50 min

Just BALANCE

50 min

Jeśli od zajęć fitness oczekujesz znalezienia wewnętrznego spokoju oraz sposobu na poradzenie sobie ze stresem, to Just Balance jest właśnie dla Ciebie. Kombinacja technik znanych z jogi, pilatesu i tai chi pozwoli Ci spokojnie popracować nad własną elastycznością, gibkością i równowagą przy jednoczesnym spalaniu nadmiernych kalorii. Dodatkowo wzmocnisz swoje mięśnie oraz zrelaksujesz nie tylko ciało, ale przede wszystkim umysł.

Zapisz się

Just CARDIO

30 min

Just CARDIO

30 min

Pół godziny spędzone z Just Cardio da Ci niezły wycisk! Spalisz kalorie, poprawisz swoją zwinność, rozbudujesz mięśnie, a to wszystko zrobisz, wykorzystując przede wszystkim swoje ciało. Just Cardio to trening interwałowy o wysokiej intensywności, więc rezultatów możesz spodziewać się w tempie ekspresowym. Jesteś na to gotowy/gotowa?

Zapisz się

Just COMBAT

50 min

Just COMBAT

50 min

Na zajęciach Just Combat spotykają się różnego rodzaju sporty walki – począwszy od capoeiry i karate, przez kung fu i muay thai, aż po… tai chi. Godzinny trening pozwoli Ci się wcielić w postać rodem z hollywoodzkiego hitu filmowego. Dzięki specjalnej choreografii zajęcia te, to nie tylko umiejętne połączenie wspomnianych stylów walki, ale przede wszystkim olbrzymia frajda. Daj z siebie wszystko i obowiązkowo wybierz się na Just Combat!

Zapisz się

Just CROSS

50 min

Just CROSS

50 min

Just CROSS, czyli inaczej trening funkcjonalny. To jedna z najpopularniejszych form fitnessu ostatnich lat. Ćwiczenia, które wykonujemy w trakcie treningu funkcjonalnego odpowiadają naturalnemu ruchowi. Wzorują się na różnych czynności podejmowanych w codziennym życiu. Dzięki temu Just CROSS to nie tylko dbanie o przyrost masy mięśniowej i rzeźbę. Jest to wszechstronny trening, który zwiększa w krótkim czasie siłę, wytrzymałość i kondycję. Just CROSS to trening dla prawdziwych twardzielek i twardzieli, nie przejmuj się jednak za bardzo, w końcu jesteśmy tu po to, aby rzeźbić nasze ciała i wykuwać charaktery – dasz radę!

Zapisz się

Just JOGA

45 min

Just JOGA

45 min

Masz stresującą pracę? Zbliża się sesja egzaminacyjna lub ciężki czas w szkole? Może potrzebujesz się wyluzować po całym tygodniu ciężkich treningów? Just YOGA to zajęcia, w trakcie których dasz odpocząć nie tylko swoim mięśniom, ale przede wszystkim odnajdziesz wewnętrzny spokój i równowagę. Dzięki temu treningowi zadbasz też o odpowiednią elastyczność swojego ciała, co znacznie zmniejszy ryzyko kontuzji. Just YOGA to praktyczna medytacja, w trakcie której dowiesz się, że Twoje ciało może wyginać się w niespodziewanych miejscach. ????

Zapisz się

Just PUMP

45 min

Just PUMP

45 min

Szukasz sposobu na świetną sylwetkę? Już nie szukaj, tylko chodź na Just Pump! Boisz się, że trening ze sztangą to za dużo jak na Twój organizm? Nie musisz się niczego obawiać, bo sam dobierasz sobie odpowiednie obciążenie. Ukształtujesz swoje mięśnie, spalisz tłuszcz, wzmocnisz stawy, a przede wszystkim zwiększysz swoją siłę – to główne korzyści, jakie płyną z zajęć Just Pump.

Zapisz się

Just STEP

55 min

Just STEP

55 min

Trening choreograficzny z wykorzystaniem platformy zwanej stepem. Step należy do najbardziej lubianych i najpopularniejszych zajęć aerobowych na świecie. Podczas zajęć można zmierzyć się z dużą ilością różnych kombinacji ruchowych co sprawia, że trening na stepie to wspaniała zabawa dla każdego i intensywne spalanie tkanki tłuszczowej.

Zapisz się

Just TBC

50 min

Just TBC

50 min

TBC – Total Body Conditioning, to świetny trening dla wszystkich, których celem jest poprawa ogólnej wydolności, wytrzymałości i siły. Dzięki nim szybko poprawisz swoje wyniki w innych sportach, usprawnisz dynamikę i wzmocnisz wszystkie partie mięśni. Sekret efektów TBC polega na odpowiednim połączeniu treningu aerobowego z siłowym. W zajęciach wykorzystywane są różne przyrządy urozmaicające trening oraz pobudzające głębokie partie mięśni, takie jak ciężarki, gumy, stepy, piłki i sztangi.

Zapisz się

Just TEAM

Oferty pracy

Trener personalny

zobacz szczegóły

Strona Just GYM używa plików cookies, by w skuteczniejszy sposób docierać do klientów, lepiej zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Tu dowiesz się więcej. Ciasteczka możesz wyłączyć w swojej przeglądarce. AKCEPTUJĘ