07

Marca

2022

Co zabrać na siłownię?

Co zabrać na siłownię?
Udostępnij:

Pierwszy trening na siłowni przed Tobą? Czujesz lekki stres, ale i podekscytowanie? Sprawdź koniecznie, co należy wziąć ze sobą na pierwszy trening do Just GYM! Bierz torbę treningową i przygotuj się na wizytę w klubie, tak by nic Cię nie zaskoczyło. 

Jaki strój na siłownię?

Jaki strój na siłownię?

Najlepszy strój na siłownię, to taki w którym będziesz czuć się wygodnie, a Twoje ruchy nie będą skrępowane. W zależności od tego, jaki rodzaj treningu będziesz wykonywać wybierz strój tak, by nie przeszkadzał Ci w wykonywanych ćwiczeniach. Zwróć uwagę już na etapie zakupu ubrań na siłownię czy są komfortowe, ale przede wszystkim czy mają odpowiednią termoregulację, która zapewnia utrzymanie odpowiedniej temperatury ciała i odprowadzanie wilgoci na zewnątrz.

Jakie buty na siłownię?

Jakie buty na siłownię?

Obowiązkowo na trening w Just GYM weź ze sobą buty na zmianę. W naszym klubie dbamy o czystość i komfort wszystkich klubowiczów, dlatego ważne jest, aby każdy trenujący zmieniał obuwie, zanim wejdzie na trening. Jeśli decydujesz się na trening cardio możesz wybrać buty do biegania, gdyż są lekkie i zapewniają odpowiednią amortyzację. Do treningu siłowego polecamy jednak buty, które gwarantują stabilizację stopy. Pięta w takim obuwiu powinna być delikatnie wyżej niż palce, a but być szerszy niż ten biegowy i przede wszystkim sztywny. A jeśli chcesz być przygotowany/a na dowolny trening zdecyduj się na buty crossfitowe, które idealnie wpasują się w trening cardio jak i siłowy.

Co zabrać na salę treningową?

Co zabrać na salę treningową?

Już wiesz, jak się ubrać, ale to nie wszystko, czego będziesz potrzebował/a na salę treningową koniecznie weź ze sobą ręcznik, aby podłożyć go pod sprzęt, na którym będziesz ćwiczyć. Higiena podczas treningu to podstawa, mimo że posiadamy oczywiście płyny do dezynfekcji i ręczniki papierowe, to podłożenie swojego ręcznika da jeszcze większe bezpieczeństwo. Dodatkowo weź ze sobą wodę, aby nawadniać organizm podczas treningu. Słuchawki i telefon jeśli masz ochotę słuchać swojej muzyki oraz dobry nastrój, bo to zawsze sprawia, że trening idzie lżej!

W Just GYM wszystkie szafki zamykane są za pomocą kłódki, którą przynosisz ze sobą, ale ze spokojem możesz również zakupić ją w naszych klubie w automacie. Cena takiego zamka to 17,99 zł. Pamiętaj również o ręczniku, klapkach i kosmetykach pod prysznic, aby móc odświeżyć się po skończonym treningu. Możesz też wziąć ze sobą jakąś przekąskę, aby zaspokoić głód po ćwiczeniach.

Tak przygotowany/a możesz iść ze spokojną głową na trening z pewnością, że o niczym nie zapomniałeś/aś. Dobrze, że nie musisz mieć ze sobą żadnego karnetu, bo wejście do klubu odbywa się za pomocą odcisku palca. Dostępną ofertę w klubach Just GYM znajdziesz na naszej stronie internetowej www.justgym.pl.