FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Co muszę zabrać ze sobą jeśli chcę się wybrać pierwszy raz do Just gym? Co muszę zabrać ze sobą jeśli chcę się wybrać pierwszy raz do Just gym?

Zaczynając swoją przygodę z Just GYM potrzebujesz jedynie podstawowych rzeczy, takich jak: obuwie sportowe, klapki pod prysznic, wygodny strój, kłódka do szafki, ręcznik do kąpieli oraz ręcznik, który kładziesz na maszynach do ćwiczeń. Nie zapomnij o wodzie – uzupełnienie płynów jest ważne.

Co zrobić w sytuacji, gdy mam problem z rejestracją płatności kartą? Co zrobić w sytuacji, gdy mam problem z rejestracją płatności kartą?

Jest kilka powodów, przez które płatność kartą może być odrzucona. Do najczęstszych należy brak aktywacji płatności internetowych (czasami opisanych jako MOTO/eCommerce) lub zbyt niski limit kwotowy dla tych płatności. Za pośrednictwem infolinii banku bądź systemu bankowości elektronicznej sprawdź czy posiadasz aktywowane płatności internetowe a ich limity są wystarczające. W przypadku problemów przy płatności kartą, przede wszystkim skontaktuj się ze swoim bankiem. Zapytaj o możliwość aktywacji regularnych płatności elektronicznych, a także o ewentualną zmianę ich limitu. Bank pomoże Ci to ustawić tak, abyś mógł opłacić członkostwo w Just GYM. Podpowiadamy, jak zmienić limit w wybranych bankach:

 

mBank:

 

  • zaloguj się do bankowości elektronicznej w mBanku,
  • wejdź w zakładkę „Moje finanse”, następnie zakładka „Karty” i kliknij na swoją kartę, po czym kliknij na znaki na końcu kolumny „limity autoryzacyjne karty debetowej”,
  • upewnij się, czy w limitach ilościowych i kwotowych przy transakcjach elektronicznyh oraz telefonicznych i korespondencyjnych nie ma żadnych „0”,
  • jeśli wszystkie limity są aktywne, karta jest przygotowana do wprowadzenia do systemu;

 

Alior Bank:

 

  • jedynie karty wypukłe mają opcję cyklicznych płatności elektronicznych – skontaktuj się z bankiem, aby uzyskać taką kartę lub zmień formę płatności na polecenie zapłaty po zalogowaniu na Just GYM.

Czy jest możliwość płatności gotówką za karnet? Czy jest możliwość płatności gotówką za karnet?

Jest to niemożliwe, ponieważ w naszych klubach nie ma recepcji, a co za tym idzie, wszystkie płatności dokonywane są automatycznie i bezgotówkowo.

Czy w Just GYM istnieją kary za rezygnację z członkostwa? Czy w Just GYM istnieją kary za rezygnację z członkostwa?

Zdecydowanie nie! Nie płacisz żadnej kary za rezygnację z członkostwa. Musisz tylko pamiętać, aby dokonać wypowiedzenia miesiąc przed tym, jak chcesz przestać korzystać z naszych usług – wypowiedzenie wchodzi w życie z ostatnim dniem miesiąca, który następuje po miesiącu podjęcia decyzji. Jeśli myślisz o krótkiej przerwie w ćwiczeniach, zalecamy zamrożenie członkostwa – dzięki temu utrzymasz gwarancję swojej stałej ceny.

Dlaczego właśnie płatności automatyczne? Dlaczego właśnie płatności automatyczne?

W Just GYM stawiamy na bezpieczne i automatyczne formy płatności – dzięki temu, że oferowane są przez wszystkie polskie banki, Ty masz pewność, że wszystko jest pod Twoją kontrolą, a my otrzymujemy całkowite zautomatyzowanie rozliczeń. Wyrażając jednorazowo zgodę, nie musisz pamiętać o comiesięcznej płatności: nasz system pamięta o tym za Ciebie.

A co, jeśli system odrzuci transakcję kartą? A co, jeśli system odrzuci transakcję kartą?

W przypadku polecenia zapłaty sprawdź saldo konta w terminie płatności. Jeśli na koncie nie było wystarczającej ilości środków, upewnij się, że się tam pojawią, ponieważ po około 48h system ponownie spróbuje pobrać opłatę. Jeśli mimo posiadania wystarczających środków na koncie, transakcja zostanie odrzucona, skontaktuj się telefonicznie z BOK.

Jak zapłacić za członkostwo w Just GYM? Jak zapłacić za członkostwo w Just GYM?

Płatności za karnet w Just GYM możesz dokonać zarówno przy użyciu karty płatniczej (Visa, VisaElectron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro) z funkcją płatności internetowych, która uprawnia Just GYM do obciążania rachunku bankowego Klubowicza, jak i przez opcję przelewów elektronicznych za pośrednictwem Agenta Rozliczeniowego (przelewy24) w zależności od wybranej opcji płatności. Płatnościami zarządzasz przez Portal Klubowicza po zalogowaniu na stronie justgym.pl. Rozliczenia w swoim banku kontrolujesz poprzez wgląd do historii transakcji. W przypadku ewentualnej reklamacji lub chęci odwołania/zwrotu transakcji kontaktujesz się ze swoim bankiem.

 

Więcej informacji na temat płatności: www.przelewy24.pl/rozwiazania-platnicze#platnosci-cykliczne-wiecej

Jaki sprzęt jest dostępny w naszych klubach? Jaki sprzęt jest dostępny w naszych klubach?

W klubach Just GYM dostępny jest sprzęt klasy premium, takich marek jak Technogym® czy Escape®. Informacje na temat sprzętu dostępnego w poszczególnych klubach znajdziesz na stronie justgym.pl w zakładce “nasze kluby” po wybraniu konkretnego klubu i strefy treningowej.

Czy w klubie jest dostęp do Internetu? Czy w klubie jest dostęp do Internetu?

Tak, we wszystkich klubach Just GYM oferujemy darmowy dostęp do Internetu.

Czy w klubie znajduje się sauna, solarium, basen lub spa? Czy w klubie znajduje się sauna, solarium, basen lub spa?

Nie, w Just GYM płacisz tylko za to z czego korzystasz. Dlatego zrezygnowaliśmy ze zbędnych dodatków w postaci basenu, sauny czy solarium. Dzięki temu możemy zaoferować Ci najwyższej klasy sprzęt fitness przy zachowaniu jak najlepszej ceny.

W jaki sposób zamykane są szafki w Just GYM? W jaki sposób zamykane są szafki w Just GYM?

Wszystkie szafki w Just GYM zamykane są za pomocą kłódki, którą przynosisz ze sobą lub którą możesz nabyć w maszynach vendingowych znajdujących się na terenie klubu. Średnica ucha kłódki musi wynosić od 5 do 7 mm.

Czy istnieje możliwość zamrożenia członkostwa? Czy istnieje możliwość zamrożenia członkostwa?

Tak, możesz zamrozić swoje członkostwo w dowolnym momencie ze skutkiem na pierwszy dzień kolejnego miesiąca. Odmrożenie jest aktywne od dnia dokonania operacji „Odmrażam” i powoduje wygenerowanie raty za członkostwo od dnia odmrożenia do końca miesiąca, a także pozwala na natychmiastowy dostęp do klubu. Pamiętaj jednak, że zamrożenie dotyczy wyłącznie karnetów na czas nieokreślony.

Czy mogę zamrozić członkostwo, jeśli dołączyłem do Just GYM przed otwarciem klubu? Czy mogę zamrozić członkostwo, jeśli dołączyłem do Just GYM przed otwarciem klubu?

Zapisując się do Just GYM opłacasz automatycznie pierwszy miesiąc członkostwa, więc zamrożenie możliwe jest od następnego miesiąca, a opcja dostępna staje się w dniu następującym po otwarciu klubu.

Dlaczego warto zapisać się do Just GYM przed otwarciem? Dlaczego warto zapisać się do Just GYM przed otwarciem?

Przede wszystkim dlatego, że wówczas cena karnetu jest ceną promocyjną. Oprócz tego gwarantujesz sobie miejsce w klubie w momencie jego otwarcia.

Czy w Just GYM można korzystać z usług trenerów personalnych? Czy w Just GYM można korzystać z usług trenerów personalnych?

Tak, w Just GYM możesz spotkać trenerów personalnych akredytowanych przez klub. Nie są oni jednak pracownikami klubu, więc wynagrodzenia za swoje usługi ustalają z każdym klientem indywidualnie – w cenie karnetu nie zawiera się cena usług trenerów personalnych. Współpracując z klubem trenerzy są w stanie zaoferować Ci najlepszą cenę na rynku. W razie potrzeby możesz zapytać o pomoc pracowników klubu – chętnie Ci pomogą, jeśli masz jakieś pytania dotyczące konkretnego urządzenia, jednak nie układają oni planów treningowych dla klubowiczów.

Czy będzie możliwość, aby zobaczyć klub przed otwarciem? Czy będzie możliwość, aby zobaczyć klub przed otwarciem?

Tak, każdy klub Just GYM będzie miał swoje dni otwarte podczas których każdy będzie mógł przyjść zobaczyć klub od środka.

Czy oferujecie zniżki studenckie? Czy oferujecie zniżki studenckie?

Cena karnetu w Just GYM jest tak niska, że nie oferujemy już żadnych dodatkowych zniżek.

Co oznacza „Gwarancja stałej ceny”? Co oznacza „Gwarancja stałej ceny”?

Gwarantujemy Ci, że jeśli dołączysz do Just GYM jeszcze przed otwarciem klubu, a co za tym idzie, zakupisz karnet w cenie promocyjnej, dopóki nie zrezygnujesz z usług Just GYM, zawsze będziesz płacić tę samą kwotę. Osoby, które zapiszą się do Just GYM już po otwarciu klubu także nie muszą się martwić podwyżkami: co miesiąc będą płacić tę samą kwotę niezależnie od tego, jak długo z nami będą!

Czy Just GYM oferuje darmowe pierwsze wejście? Czy Just GYM oferuje darmowe pierwsze wejście?

W naszych klubach nie oferujemy darmowego pierwszego treningu, dlatego proponujemy wejście dobowe 24h w atrakcyjnej cenie, które możesz kupić poprzez naszą stronę www oraz kiosk sprzedażowy. A jeśli chcesz tylko zobaczyć klub to możesz go obejrzeć w godzinach pracy obsługi.

Czy Just GYM oferuje zajęcia grupowe? Czy Just GYM oferuje zajęcia grupowe?

Tak, w cenie karnetu zawarta jest możliwość korzystania z zajęć grupowych – gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie!

W jaki sposób mogę dołączyć do Just GYM? W jaki sposób mogę dołączyć do Just GYM?

Rejestrujesz się za pomocą strony internetowej lub kiosku zakupowego, znajdującego się przed wejściem do klubu. Cały proces trwa zaledwie 5 minut – nie musisz podpisywać żadnych dokumentów ani wertować kilkudziesięciostronicowych umów!

Czy kluby Just GYM są otwarte w dni świąteczne? Czy kluby Just GYM są otwarte w dni świąteczne?

Tak, z klubów Just GYM możesz korzystać przez wszystkie dni w roku, siedem dni w tygodniu, dwadzieścia cztery godziny na dobę.

Czy są jakieś ograniczenia wiekowe, jeśli chodzi o korzystanie z klubu? Czy są jakieś ograniczenia wiekowe, jeśli chodzi o korzystanie z klubu?

Na dzień dzisiejszy z klubów Just GYM mogą korzystać wyłącznie osoby, które ukończyły osiemnasty rok życia lub mają skończone 16 lat oraz zgodę opiekuna prawnego.

Dlaczego do rejestracji potrzebujecie moich szczegółowych danych, w tym numeru PESEL? Dlaczego do rejestracji potrzebujecie moich szczegółowych danych, w tym numeru PESEL?

Wszystkie te dane potrzebne nam są do tego, aby dokonać wszelkich formalności dotyczących bezpieczeństwa klubowiczów, potwierdzenia płatności oraz fakturowania. Upewniamy się również w ten sposób, że osoby zapisujące się do klubu są w odpowiednim wieku. Spełniamy wszystkie wymagania UODO, tak więc nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo swoich danych.

W jaki sposób mogę wejść do klubu, skoro nie ma w nim recepcji? W jaki sposób mogę wejść do klubu, skoro nie ma w nim recepcji?

Do Just GYM wchodzisz za pomocą swojego odcisku palca –nie musisz pamiętać o kolejnej karcie członkowskiej w portfelu, a co najważniejsze, możesz skorzystać z klubu kiedy tylko zechcesz.

Czy klub zbiera odciski palców oraz czy ktoś może je wykorzystać? Czy klub zbiera odciski palców oraz czy ktoś może je wykorzystać?

Nie, przy Twojej pierwszej wizycie system zapisuje jedynie obraz odcisku w postaci charakterystycznych punktów. Nie ma możliwości, aby odwrócić ten proces, a co za tym idzie, nie jest możliwe wykorzystanie tego obrazu w jakikolwiek inny sposób. Dzięki temu Ty masz pewność, że nikt niepowołany nie użyje Twoich danych.

Kto odpowiada za przedmioty wartościowe? Kto odpowiada za przedmioty wartościowe?

Just GYM w żaden sposób nie odpowiada za przedmioty pozostawione na terenie klubu.

W jaki sposób zachowywać się w klubie? W jaki sposób zachowywać się w klubie?

Przestrzegaj regulaminu, odnoś na miejsce wszystkie hantle oraz innego rodzaju przyrządy, bądź kulturalny, pomagaj innym osobom, gdy widzisz, że ktoś sobie nie radzi.
Z klubów Just GYM nie mogą korzystać osoby pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.