01

Marca

2022

Czy zdążę zrobić formę do lata?

Czy zdążę zrobić formę do lata?
Udostępnij:

Za nami postanowienia noworoczne, byle do wiosny, zacznę po świętach, teraz już się nie opłaca – czyli standardowe szukanie wymówek i przeszkód w rozpoczęciu treningu.

Dobrze wiemy, że samo znalezienie otwartej siłowni w naszym mieście z dobrym i tanim karnetem, nie jest gwarancją naszego sukcesu. Nie jest dla nas również nowością zakup stroju sportowego, który miał być gwarantem naszego sukcesu i zbudowania formy życia.

Mimo wszystko dużo bliższe jest nam zupełnie inne podejście. 

Jak osiągnąć szybki efekt treningowy?

Jak osiągnąć szybki efekt treningowy?

Czas ucieka, więc nie ma co się zastanawiać po prostu zapisz się na siłownię, co więcej teraz możesz zrobić to nie wychodząc z domu! Wszystko dzięki zupełnie nowego klubowi fitness w Raciborzu. Karnety możesz kupić online, a ich ceny są naprawdę bardzo korzystne sam sprawdź > tutaj<. Na siłowni znajduje się 12 różnych stref treningowych, dzięki czemu z pewnością znajdziesz tam coś dla siebie i wykonasz w pełni satysfakcjonujący trening. Co więcej siłownia otwarta jest 24h bez żadnych przerw, do klubu wchodzisz na odcisk palca i trenujesz kiedy, i ile chcesz.

Zajęcia fitness na zrzucenie wagi

Zajęcia fitness na zrzucenie wagi

Często nie mamy pomysłu na trening lub po prostu się na tym nie znamy, wtedy idealnym rozwiązaniem są zajęcia fitness, które również znajdziecie w nowo powstałej siłowni Just GYM, a wszystko w cenie karnetu! W rozkładzie zajęć znajdziesz mnóstwo takich, które przygotują Twoją sylwetkę na wakacje. Na salach znajduje się odpowiedni sprzęt, który urozmaici trening, a wszystko pod okiem specjalistów, którzy nieźle potrafią zmotywować. Zobacz jakie zajęcia grupowe odbywają się w Just GYM>>>

Dieta a siłownia

Dieta a siłownia

Postaraj się pić więcej wody i wykluczyć ze swojego jadłospisu wysoko przetworzone potrawy. Skup się na tym, żeby jeść dużo owoców i warzyw, a także, aby jeść posiłki o stałych porach. Dobrze też jeśli skonsultujesz się z kimś kto doradzi Ci odpowiednią dietę do Twoich potrzeb.

Jeśli masz problem z motywacją polecamy Ci skorzystać z usług trenera personalnego. W Just GYM wyselekcjonowana kadra trenerów czeka na Ciebie co tydzień podczas dyżurów (o szczegóły zapytaj menadżera fitness klubu) w czasie konsultacji możesz poradzić się i dobrać odpowiedni plan treningowych, a także umówić się na trening personalny podczas, którego wspólnie ze specjalistą będziecie walczyć o wakacyjną formę. Możesz skorzystać też z darmowych planów treningowych, które pobierzesz tutaj>>> Lato coraz bliżej, dlatego nie zastanawiaj się zbyt długo i zapisz się do fitness klubu, w którym miło spędzisz czas, a przy okazji wypracujesz wymarzoną sylwetkę na wakacyjny urlop. Jeśli martwisz się jednak co zrobisz z karnetem na siłownie w czasie wyjazdu tutaj również mamy dobrą wiadomość, gdyż wejściówkę możesz zamrozić podczas Twojej nieobecności, dzięki czemu nie przepłacając możesz spokojnie cieszyć się wakacyjnymi podróżami.