08

Maja

2022

Jak kupić karnet na siłownię Just GYM?

Jak kupić karnet na siłownię Just GYM?
Udostępnij:

Chcesz trenować w nowoczesnym klubie fitness i mieć dostęp do aż 12 stref treningowych, sprzętu marki premium oraz zajęć grupowych? Dołącz do Just GYM i ciesz się treningami w przestronnej i komfortowej siłowni. Sprawdź jak proste jest zakupienie karnetu online!

Karnet w Just GYM możesz kupić nie wychodząc z domu na naszej stronie internetowej www.justgym.pl. W pierwszej kolejności wybierz klub, który najbardziej Ciebie interesuje. Wszystkie dostępne lokalizacje znajdziesz w zakładce „nasze kluby”. Po wybraniu siłowni w mieście, które Ciebie interesuje kliknij „kup karnet” i sprawdź dostępne karnety.

W swojej ofercie posiadamy:

W swojej ofercie posiadamy:

Karnet 24H

Karnet 24H

Umożliwia wstęp do klubu przez 24 h jest to super rozwiązanie dla osób, które chcą zobaczyć klub i sprawdzić jak będzie im się trenowało.

Karnet 7-DAY

Karnet 7-DAY

Karnet na 7 dni, super rozwiązanie na przykład podczas wyjazdów lub żeby wypróbować klub.

Karnet OPEN

Karnet OPEN

karnet na czas nieokreślony z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Jest super opcją dla osób, które chcą regularnie korzystać z siłowni.

Karnet OPEN MULTIKLUB

Karnet OPEN MULTIKLUB

Karnet działa podobnie jak ten wyżej jednak dodatkowo możesz tutaj korzystać ze wszystkich klubów Just GYM w całej Polsce. Super opcja, dla tych którzy często podróżują po Polsce lub mają kilka klubów Just GYM w swoim mieście.

Są jeszcze 2 karnety, które kupuje się na czas określony:

Są jeszcze 2 karnety, które kupuje się na czas określony:
  • Karnet OPEN 6-MCY
  • Karnet OPEN 12-MCY

 

Po wybraniu dowolnego karnetu naciśnij dalej i uzupełnij potrzebne dane, aby założyć profil klubowicza. Po dopełnieniu wszystkich formalności Twój karnet będzie aktywny. Na swojego maila otrzymasz PIN, dzięki któremu przypiszesz swój odcisk palca, który umożliwi Ci wejście przez klubowe śluzy. 

Pamiętaj, że nie otrzymujesz fizycznie karnetu, informacje o Twoim członkostwie możesz sprawdzić po zalogowaniu się na swój profil, na naszej stronie. 

Zakupu karnetu możesz dokonać również w kiosku zakupowym przed wejściem do klubu. 

Sprawdź jak kupić karnet do Just GYM w kiosku zakupowym  >tutaj wstawić video z Pabianic< 

Czy jest możliwość płacenia gotówką za karnet?

Czy jest możliwość płacenia gotówką za karnet?

W klubach Just GYM nie ma możliwości płatności gotówką. Na naszych siłowniach nie ma recepcji, a co za tym idzie wszystkie płatności dokonywane są automatycznie i bezgotówkowo. Jeśli wybierzesz, któryś z karnetów OPEN Twoja opłata za karnet będzie pobierana automatycznie z konta bankowego bez konieczności Twojej ingerencji. Z karnetu możesz zrezygnować w dowolnym momencie, jednak wypowiedzenie jest skuteczne z ostatnim dniem następnego miesiąca. W tym czasie oczywiście cały czas możesz korzystać z klubu.

Jeśli chcesz kupić karnet sprawdź dokładną ofertę na stronie Twojego klubu. Kupując karnet Open masz gwarancję stałej ceny, co oznacza, że opłata za karnet nie zmieni się w czasie trwania Twojej umowy. 

Sprawdź, w jakich lokalizacjach znajduje się Just GYM i kup karnet online już dziś!