10

Stycznia

2023

Just REAL

Just REAL
Udostępnij:

Jesteśmy prawdziwi, mówimy wprost i nie mydlimy oczu ofertami z gwiazdką! Jest tak od początku naszego istnienia i będzie do końca. Zatem uznaliśmy, że nasze zdjęcia i posty powinny być tak samo prawdziwe, jak nasz biznes. W naszych materiałach nie znajdziesz już fotek z banku zdjęć, fotografujemy prawdziwych ludzi, których spotkasz w Just GYM. Pracujemy z naszymi trenerami, klubowiczami i sportowcami, którzy pilnują swojej formy właśnie w Just GYM.

U nas zawsze masz:
– miesiąc wypowiedzenia, bez haczyków, czyli jak rezygnujesz w styczniu to płacisz za luty i już,
– zajęcia grupowe w cenie i bez limitów, prawdziwie bez limitów czyli możesz u nas być na wszystkich zajęciach, o ile dasz radę 😉
– gwarancję stałej ceny, czyli jeśli kupiłeś karnet kilka lat temu to teraz chodzisz prawie za darmo… a poważnie – podwyżki Cię nie obchodzą, cena Twojego karnetu jest stała, taka jak w dniu zakupu i trwa dopóki nie wypowiesz umowy.

A ludzie? Ludzie tworzą ten projekt! Zapraszamy do współpracy naszych klubowiczów oraz trenerów, a także osoby związane ze sportem, które lubią trenować w Just GYM. Chcesz poznać ich bliżej? Czytaj dalej!

Ola Politowicz

Ola Politowicz

Multimedalistka mistrzostw Europy i świata w karate tradycyjnym. Była z nami przy otwarciu nowego klubu w Gnieźnie, skąd pochodzi i gdzie jest bardzo podziwiana za swoje liczne sukcesy. Wytrwałość i upór poprowadziły ją do perfekcji, trenuje karate od ponad 18 lat i zdobyła ponad 100 medali. Ola promuje zdrowy ruch poprzez zajęcia karate dla dzieci, które prowadzi. Uważa, że każdy sport uczy pozytywnej dyscypliny, pomaga dbać o zdrowie fizyczne oraz psychiczne i jest świetną formą spędzania czasu już od najmłodszych lat.

Bernadeta Krawczyk

Bernadeta Krawczyk

Ze sportem związana od zawsze. Mówiono o niej "człowiek wszystko" bo grała w siatkówkę, badmingtona, trenowała biegi długodystansowe i taniec, a nawet armwrestling. Na siłowni odkryła swoją pasję i została trenerem personalnym. Pracuje w Just GYM Gdynia, gdzie prowadzi swoich podopiecznych skupiając się na treningu funkcjonalnym, siłowym i kształtującym sylwetkę.

Julia Jankowiak

Julia Jankowiak

Klubowiczka Just GYM, którą na co dzień można spotkać w naszych klubach fitness. Zdjęcia z jej udziałem reklamowały otwarcie nowego klubu Just GYM w Bielsku-Białej. Studentka psychologii, szczególnie interesuje się psychologią związaną ze sportem, ruchem oraz motywacją do treningów. Julia jest zawsze uśmiechnięta, gotowa do działania i nagrywamy z nią zabawne TikToki :)

Przemysław Słowikowski

Przemysław Słowikowski

Wielokrotny medalista mistrzostw Polski w sprincie, specjalizuje się w dystansie 100m. Młodzieżowy wicemistrz Europy w sztafecie 4 × 100 metrów oraz medalista Mistrzostw Europy w sztafecie 4 x 100m. Przemek dopiero się rozkręca! Od 2022 roku jest zawodnikiem Miejskiego Klubu Lekkoatletycznego Szczecin, a o formę dba regularnie na naszej siłowni w Gdyni.

Anastazja Biedka

Anastazja Biedka

Trenerka personalna w Just GYM Poznań oraz mistrzyni sportów sylwetkowych. W 2022 roku zwyciężyła w zawodach Bikini Fitness w kategoriach Juniorki Open, Seniorki Open i Overall Seniorki. Dzięki temu zdobyła kartę Międzynarodowej Federacji Kulturystyki i Fitness IFBB PRO, która umożliwia starty w najważniejszych imprezach tego typu na świecie. Anastazja to perfekcjonistka w każdym calu, zdyscyplinowana, zdeterminowana i zawsze w świetnej formie.

Czy jesteśmy najlepszą siecią klubów fitness w Polsce? To zależy od Twojej prawdy, gdy nas poznasz. Niewątpliwie zamiatamy inne oferty stosunkiem cena i krótkie zobowiązanie – jakość i jeżeli znajdziesz pakernię, która przeczy temu twierdzeniu, to daj nam koniecznie znać. Będziemy musieli się poważnie zastanowić.