28

Marca

2022

Zajęcia grupowe w Just GYM

Zajęcia grupowe w Just GYM
Udostępnij:

Zajęcia grupowe idealny sposób na przyjemny trening!

Zajęcia grupowe idealny sposób na przyjemny trening!

Zajęcia grupowe to idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubią samotnych treningów lub szukają nowych form aktywności fizycznej. Ćwiczenia wspólnie pod okiem instruktora fitness to świetna alternatywa zarówno dla początkujących, jak i dla osób, które trenują już dłużej. Ogromny wybór zajęć oraz instruktorów sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie! 

Czy muszę dodatkowo płacić za zajęcia grupowe w Just GYM?

Czy muszę dodatkowo płacić za zajęcia grupowe w Just GYM?

Zajęcia grupowe w Just GYM są wliczone w cenę karnetu, dzięki czemu w bardzo przystępnej cenie masz nie tylko nielimitowany dostęp do siłowni, ale również możesz korzystać z dowolnie wybranych zajęć zorganizowanych.

Jakie zajęcia grupowe znajdę w klubach Just GYM?

Jakie zajęcia grupowe znajdę w klubach Just GYM?

W Just GYM mamy szeroką gamę zajęć fitness. W grafiku znajdziesz zapewne dobrze Ci znane zajęcia z zumby, jogi, pilatesu, ale również pump, trampoliny czy combat. Dużym zainteresowaniem cieszą się również zajęcia Just BOXING, na których klubowicze uczą się podstaw samoobrony lub po prostu technik bokserskich. Dokładny harmonogram zajęć grupowych znajdziesz na naszej stronie internetowej www.justgym.pl w zakładce „Nasze Kluby”.

Jak zapisać się na zajęcia? Czy są jakieś limity?

Jak zapisać się na zajęcia? Czy są jakieś limity?

Aby zapisać się na zajęcia, należy zalogować się na swoim koncie klubowicza, na naszej stronie internetowej. Po zalogowaniu wystarczy wejść w harmonogram, który znajduje się na stronie Twojego klubu Just GYM i wybrać zajęcia, które Ciebie interesują. Zapisu można dokonać najwcześniej na 3 dni przed rozpoczęciem treningu. Potwierdzenie o udanej rejestracji otrzymasz na maila. Pamiętaj, że jeśli nie możesz przyjść na zajęcia odwołaj rezerwację odpowiednio wcześniej, aby zwolnić miejsce dla osób z listy rezerwowej.

W wybranych klubach Just GYM honorujemy karty Multisport, FitSport, FitProfit i MedicoverSport. Posiadaczy tych kart również zapraszamy do korzystania z zajęć grupowych. Jeśli masz MedicoverSport i przypisałeś/aś już swój odcisk palca możesz zapisać się przez harmonogram na zajęcia oraz korzystać z siłowni 24/7. Jeśli korzystasz z pozostałych programów wystarczy, że zarejestrujesz swoją kartę możliwość rejestracji znajduje się na stronie Twojego klubu w zakładce „karta sportowa” pod terminarzem zajęć. Posiadacze pakietów (poza Medicover Sport) korzystają z klubu w godzinach pracy obsługi danej siłowni - godziny dostępne są na stronie wybranego klubu.

Zajęcia grupowe to idealne rozwiązanie dla tych osób, które nie lubią nudy podczas treningów oraz takich, które wolą być prowadzone przez instruktora, zamiast wymyślać swoje ćwiczenia. Podczas organizowanych treningów będziesz nie tylko świetnie się bawić, dbając o swoją sylwetkę, ale także możesz liczyć na pomoc instruktora. Trenując pod okiem wyszkolonych fachowców jesteś w stanie zapobiec kontuzjom związanym z nieprawidłowym wykonywaniem ćwiczeń. 

Sprawdź harmonogram zajęć w Twoim klubie.